ELIXIR JEUNESSE od Yves Rocher

piatok 8. júna 2018


Ahojte! 

Asi tak dve mesiace dozadu som vymenila svoju bežnú starostlivosť o pleť za rad  Elixir Jeunesse od kozmetickej značky Yves Rocher. 
Elixir Jeunesse v preklade elixír mladosti, je kozmetika, ktorá sa zameriava na to, aby vašej pleti zbavila toxínov, škodlivých látok z vášho okolia a navyše vám má pleť krásne vyčistiť a mierne vyhladiť. 
Testovanie týchto produktov som si naozaj užila a prišiel čas podeliť sa s vami o moje dojmy a skúsenosti. Ako prvé by som vám chcela predstaviť denný a nočný krém. 


Krém na deňÚprimne nepatrím veľmi k ženám, ktoré by sa o pleť starali pravidelne. Ráno mám čas si pleť vyčistiť pleťovou vodou a to je asi tak všetko. Počas testovanie tejto kozmetiky som sa však snažila do svojho rituálu vtesnať aj tento denný krém. 

Všetky produkty pod štítkom Elixir Jeunesse majú krásnu príjemnú vôňu do ktorej som sa zamilovalo na prvý "čuch"! Naozaj už dlho som nemala produkty, ktoré by mi voňali tak veľmi ako tieto.
Výnimkou nebol ani tento denný krém

Pleť som po ňom mala trochu mastnejšiu, takže som ho používala tie dni, keď som nemusela nikam ísť a mal čas vstrebať sa. Pravdepodobne to bolo tým, že mám mastnejšiu pleť.

Krém na noc

Nočný krém ma trochu hustejšiu konzistenciou v porovnaní s tým denným. Napriek tomu som ho používala pravidelnejšie a ráno som mala pleť príjemné okysličenú a veľmi hebkú na dotyk. Musím uznať, že nočný krém mi sadol oveľa viac . 

Zázračné sérum a roll on pod oči

Sérum s dvojakým účinkom  bol pre mňa veľkým prekvapením. Bolo to prvé sérum, ktoré som vôbec na svojej pleti vyskúšala. Malo by sa používať 2x denne. Najlepšie ráno a večer. Ja som ho používala hlavne večer.

Pleť po ňom vyzerá naozaj krásne a hydrantovane a hlavne zdravo!


Roll on na redukciu kruhov pod očami a rozjasnenie pohľadu bol pre mňa príjemným prekvapením. Väčšinou totiž neverím podobným výrobkom, pretože som si ich už vyskúšala dosť. Nanášanie je prijemné kvôli trom chladivým gulôčkám a konzistencia produktu je nelepivá a príjemná.
Jediná nevýhoda pre mňa bola tá,že ma potom chvíľu štípala a pálila koža pod očami ale to asi preto, že mám veľmi citlivé okolie očí.

Vôňa bola príjemná a po nanesení som pocítila pocit sviežosti a kruhy pod očami boli redukované.

Krém s OF 30, Peeling a Maska
Dovoľte mi predstaviť vám najlepší peeling na svete! Teda po pravde je to čistiaci gél, ktorý však obsahuje jemné častice, ktoré na pleť pôsobia ako peeling.


Príjemná vôňa a svieži pocit bolo to, čo spôsobilo moju nehynúcu lásku k tomuto produktu. Používala som ho tak 2x za týždeň väčšinou po náročnom dni vo vani.

Krém s OF 30 bol by mal pleť hydratovať a dodať jej matný vzhľad. Naviac ju chráni pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia.  V porovnaní s denným krémom, ktorý som vám predstavila na začiatku článku nemá takú hutnú konzistenciu, takže je na pleti príjemnejší a ochrana pred slniečkom je veľké plus!


Okysličujúca maska bol presne ten produkt na ktorý som sa tešila najviac. Je to zrejme preto, že mám naozaj veľkú slabosť pre pleťové masky.  Pleť je okysličená a žiarivá. Pleť je vyhladená a známky únavy sú viditeľne redukované.
Čo maska sľubuje to aj spĺňa čiže za mňa palec hore!Krátke zhrnutie! 

Pozitíva • všetky produkty majú skvelú príjemnú vôňu 
 • produkty sľubujú detox a po pravidelnom užívaní naozaj vidieť výsledky, ktoré sľubujú
 • rada Elirix Jeunesse ponúka naozaj obrovský výber produktov, takže každý si vyberie, čo chceme

  Negatíva

 • keď som produkty začala používať, tak som sa veľmi vyhádzala ale myslím, že to súvisí
  s tým, že produkty pleť naozaj čistia a detoxikujú  

 

2 komentáre

 1. tiež mám skôr mastnejšiu pleť, takže by asi aj mne viac sadol nočný krém :) super recenzia :)

  Sabi z blogu Beautiful savage
  GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne produkty! a máš nádherný blog už ťa aj sledujem :)
  xx Mon
  http://lifebymon.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.