NIE JE ŠAMPÓN AKO ŠAMPÓN novinka od YVES ROCHER

štvrtok 21. júna 2018
Konečne mám čas podeliť sa s vami o túto novinku
Yves Rocher uviedol na trh ďalší ekologický produkt, s ktorým bude potešenie z jednej kvapky hneď niekoľkonásobné. Aby som to lepšie vysvetlila. Stačí naozaj jedna maličká kvapka na to, aby ste mali vlasy umyté. Ja osobne som tomu nechcela veľmi veriť, pretože na to, aby mi šampón penil potrebujem naozaj veľa ale s týmto som bola príjemne prekvapená.
A to nie je všetko!
Tento šampón je ekologickej rady. Vďaka vám a kupovaniu tohto šampónu sa podaril Yves Rocher vysadiť až  70 miliónov stromov.  Tento maličký šampón, ktorý má 100 ml vám vystačí až na 30 umytí. Toto tvrdenie ešte neviem potvrdiť, pretože som ho neminula celý ale určite vás budem informovať.  


Výrobok obsahuje viac než 98% zložiek prírodného pôvodu. Ja osobne som naozaj citlivá na šampóny a nasadne mi hocijaký. Ak používam šampón, ktorý mi nesadol okamžite to vidieť. Moje vlasy sa rýchlo mastia, sú bez života a objemu. S týmto šampónom sa mi to nestalo. Moje vlasy navyše vyzerali čerstvo umyté aj na tretí deň po umytí, čo sa naozaj až tak často pri mojich vlasoch nestáva. 

Určite sa k tomuto šampónu ešte vrátim, pretože je jednoducho super.  Okrem iného šampóny a aj ďalšia kozmetika z tejto sady majú jednu obrovskú výhodu teraz v lete a to tú, že sú priam stvorené na cestovanie.

Zaberú malo priestoru a vydržia veľa! Čiže v tomto období rozhodne nebudú chýbať v mojom cestovnom kufri. 


4 komentáre

 1. túto pecku by som hrozne rada skúsila :) pekný článok!

  Sabi z blogu Beautiful savage
  VEĽKÁ GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Šampón vypadá super. Je úžasné, že jde o ekologický produkt, sama se snažím poslední dobou kupovat kosmetiku, která nemá dopad na přírodu. Zkouším teď bezobalový šampón na vlasy. Pěkný článek! :)
  Kout světa

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tento šampon bych ráda vyzkoušela zkoušela jsem jich už pár od této značky a seděli mi :)

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Yves Rocher u mňa proste musí byť a šampony obzvlášť lebo ako píšeš tiež mi hocijake nepasujú a hlavne koli pokožke hlavy ta výdy trpí ale od kedy používam šampony YR som spokojná.. a tento som ešte nemala fakt ma zaujal že stačí iba tak málinko to som zvedava

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.