HYDRATUJTE PLEŤ S YVES ROCHER

štvrtok 26. júla 2018


Leto je tu!!!

Áno viem. Nie som veľmi originálna týmto oznamom, pretože leto je už v plnom prúde. Dni začneme tráviť niekde pri vode na slniečku a podobne.  V lete naše telo potrebuje viac vody a preto prirodzene pijeme viac vody. Veľakrát však zabúdame dať napiť aj našej pleti, ktorá je v lete vystavovaná slnečnému žiareniu a potrebuje hydratáciu.  YVES ROCHER, preto prichádza s novou úžasnou kozmetickou sadou HYDRA VÉGÉTAL, ktorú vám v tomto článku trošku predstavím. Gélový peeling Hydra Végétal

Som veľký milovník peelingov


Tento peeling odstraňuje odumreté bunky a nečistoty z pleti, okrem toho gél sľubuje 48 hodinovú hydratáciu. To potvrdiť neviem ale pocit hydratácie vydrží naozaj dlho.  Gél je veľmi jemný a príjemný. Po aplikácií peelingu som nemala ani červenšiu pokožku, čo sa mi pri peelingovaní pleti stáva celkom pravidelne.

Celá sada Hydra Végétal má extrémne príjemnú vôňu, čo je pre produkty od Yves Rocher typické.
Čistiaci gél Hydra Végétal


Gél je vyrobený z kosmatcovník, pretože má schopnosť zachytiť vodu a držať ju vo svojich listoch. To isté urobí aj s vašou pokožkou. Pomáha pleti zachytiť vodu vo všetkých jej vrstvách a udržať ju tam pre nepretržitú hydratáciu.

Gél má sviežu vôňu je bez farbív, minerálnych olejov a parabénov.Hydratačné tonikum a odličovač Hydra Végétal

Aj milujem niečo na rovnakej úrovni ako peelingy tak sú to TONIKÁ! O odličovači vám toho veľa nenapíšem, pretože som ho jednej z vás darovala prostredníctvom súťaže na mojom instagrame.  

Hydratačné odličovacie mlieko si ale môžete kúpiť tu, kde si môžete prečítať aj recenzie žien, ktoré si mlieko zakúpili. 

Hydratačné tonikum je fantastické. Používala som ho pravidelne ráno a večer. Ráno mi tonikum pripravilo pleť na make-up a večer po celom dni pripravilo na nanesenie večernej starostlivosti. Tonikum vás zbaví make-upu, ktorý vám na pleti ostal ale určite si ho nezamieňajte s odličovačom. Pred použitím pleť dôkladne vyčistite.Hydratačný krém na deň a noc
A na záver som mala možnosť vyskúšať hydratačný krém na deň a noc. Používala som ho hlavne na na noc ale vďaka ľahkému zloženiu sa perfektne hodí aj na denné nosenie. V mojom prípade to znamená, že vyhovuje aj mastnejšej pleti akú mám ja.


 
 

fashionparadis@gmail.com

2 komentáre

  1. Hneď by som celú sadu brala, vyzerá perfektne. :) Akurát pre študentské vrecko by to nebolo priaznivé. :D

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tuhle řadu mám moc ráda, mám ji taky celou doma a používám ji pravidelně :)
    MyGoldenMind

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.