OUTFIT - nohavice, ktoré teraz nosí každá, tak aj ja

sobota 28. júla 2018Zdá sa mi to zvláštne ale posledný outfitový príspevok som pridala koncom apríla! Pamätám si, keď som sa ešte veľmi dávno rozprávala s Paťkou o tom, že veľmi často pridávam outfitové články a ona si môj blog nejako zafixovala s outfitami

Teraz mi to príde komické, pretože Paťka začala rozširovať svoje outfitové portfólio a ja som začala pridávať články v ktorých filozofujem nad životom. Samozrejme vo všetkom treba mať rovnováhu a práve preto prinášam príspevok. Nie hocijaký. Ale OUTFITOVÝ.

Nečakajte ale nejaké outfitové terno. Ide o jednoduchý outfit v ktorom vám ukážem moje nové nohavice, ktoré som si uchmatla v Tally Weijl. Veľmi sa mi zapáčil ten trend rozšírených voľných nohavíc, ktorý sa ako epidémia rozšíril na Slovensku. Tieto nohavice sú extrémne pohodlné a pekné. Okrem iného sú ako stvorené do tohto "letného počasia." Chápete. Ráno sa zobudíte, vonku vyčíňa povodňový lejak, na obed sa idete usmažiť a večer sa vás chystá odfúknuť severný vietor.
A kto má do takéhoto počasia vymyslieť outfit? 

A samozrejme nesmiem zabudnúť na moje nové OKULIARE, ktoré celý outfit oživia.  Ak hľadáte slnečné okuliare určite si pozrite stránku letnyhit.sk, nedávno som vám ukazovala tieto okuliare, ktoré mám tiež od nich.

fashionparadis@gmail.com

11 komentárov

 1. Hodia sa ti, pekný look. :) Aj okuliare ti krásne sadnú, úplne ako pre teba robené :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj :) veľmi pekný outfit :) nedávno som si kúpila podobné nohavice :) ale rozhodla som sa,že si z nich raz urobím plavky :D ... lebo už sa vidím, že si ich nikdy neoblečiem keďže som vysoká a zdajú sa mi kratšie ako keď som si ich skúšala v kabínke hehe :D ....
  Beauty Bubble

  A ešte sa mi páčia okuliare :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som zase nízka takže sa v nich cítim vysoká :D haha

   Odstrániť
 3. Nádherný outfit! Mooc ti to sluší, ty kalhoty jsou nádherný :-) podobné nebo totožné si chci koupit.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásný outfit! přesně v tomhle vedru snad ani nejde nic dělat :D
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Áno tieto nohavice nosíme všetky ale nečudujem sa prečo. Sú veľmi pekne!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE


  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.