RELAX A BUDÚCNOSŤ BLOGU

štvrtok 12. júla 2018


Som patologický stráčač slnečných okuliarí a naozaj to nerobím naschvál. 

Ak patríte k mojím pravidelným čitateľom nemusím vám o tomto probléme opäť písať. 
Ak patríte k mojim priateľom je možné, že nejaké moje okuliare sa práve nachádzajú u vás doma.


To sú iba také moje úvodné slová k fotografiám, ktoré budú sprevádzať tento článok, pretože okuliare, ktoré vidíte na fotkách patria k mojím najvnoším a mám z nich veľkú radosť! 


 Čo ďalšie je ešte nové???

Nedávno som bola so svojimi kamarátkami na menšom výlete v Tatrách. Za posledný rok, tam chodievame naozaj pravidelne a stále nás to neomrzelo. Týmto článkom vás chcem tak trochu poinformovať o tom, čo vás čaká v na blogu v najbližších dňoch. 

Som plná motivácie sa blogu naplno oddať (chápte si to ako chcete ) a začať pridávať aj trochu iné články ako tie na ktoré ste si zvykli. Je mi veľmi ľúto, že outfitov na mojom blogu je stále menej a menej ale dôvod je hlavne ten, že momentálne nemám stabilného fotografa, ktorý by mal čas. V každom prípade je dosť možné, že na instagrame vyhlásim konkurz! 


 


Mám pre vás pripravených pár článkov o láske a vzťahoch založených na skúsenostiach mojich a môjho okolia. Ale viete ako to už býva s takými článkami, sú to tie najosobnejšie a nie vždy máte odvahu ich ukázať svetu. 

Ďalej by som tento blog oživila a začala pridávať viac denníkových článkov nie iba zhrnutia ale uvidí sa, či mi to čas dovolí. 

Aby som ešte nezabudla s Paťkou sme založili BLOGERSKY BAZARIK tak ak ste o ňom ešte nepočuli choďte si ho obzrieť a nakupovať. Čoskoro bude nový tovar a nebudeme predávať iba oblečenie.  S Paťkou však máme naplánovaných projektov viac. 

To by bolo asi na dnes všetko. Aby som ešte nezabudla. Pokiaľ hľadáte slnečné okuliare navštívte už dobre známu stránku https://www.letnyhit.sk/, kde sú teraz až 70% zľavy!
fashionparadis@gmail.com

2 komentáre

  1. Na tvoj blogovací elán sa veľmi teším. :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Jsem moc ráda, že zas budeš plně na blogu a těším se na outfity :)
    MyGoldenMind

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.