TATRY - KOŠICE photodiary

streda 8. augusta 2018Tí, ktorí ma sledujete aj na instagrame viete, že som bola na začiatku júla v Tatrách. Bol to taký  spontánny nápad. S kamarátkami sme sa rozhodli, že si spravíme babskú jazdu. Tatry sa stali viac menej mojim útočiskom, kde ujdem pred Bratislavou. 

Poslednú dobu pociťujem potrebu odísť z Bratislavy viac ako kedykoľvek predtým. Tento výlet bol fajn. 
Kedysi boli články plné fotiek veľmi obľúbené a mne je trochu ľúto, že ich nerobím tak často. Dôvod je prostý - nemám toľko času. 

Ale teraz je tento článok tu! V Starom Smokovci sme strávili iba dva dni čistého času.  

Prvý deň sme sa vybrali na túru a dopadlo to prekvapivo dobre. Nevedela som ako sú na tom dievčatá s kondičkou tak sme nešli ďaleko. Ja osobne nie som veľká turistika ale môj tatino je, takže ako taký tréning už mám, pretože ma na pár túr vytiahol. Celá túra bola príjemná a veselá. Sprevádzali nás líšky a našli sme aj čučoriedky.


Druhý deň sme išli do Košíc. S Aničkou sme tento výlet plánovali odkedy sme sa spoznali. V jeden večer pred dvoma rokmi sme sa pri víne dohodli, že pôjdeme do Košíc. Podarilo sa nám to o pár rokov neskôr a výlet sme si všetky štyri užili.Tretí deň bol deň návratu domov a my sme sa ešte zastavili v TRICKLANDII. Vzniklo tam veľa fotiek ale mne sa neviem z akého dôvodu nahrala iba táto jedna.


Dúfam, že ste si článok užili.

fashionparadis@gmail.com


3 komentáre

 1. Skvělé fotky, je vidět že jste si to moc užívaly :) Tary jsou moc krásné podle fotek :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherné fotky, musel to byť parádny útek z každodenného života. ;) Do Tatier a do Košíc ma to v poslednej dobe tiež veľmi láka. Síce nemám rada štveranie sa po horách, no krátky výletík by som dala. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelý článok, škoda, že nevidíme viac fotiek z Tricklandii. My sme boli v Tatrách pred dvoma rokmi a tiež sme navštívili Tricklandiu a veľmi sme si to užili :)

  IVANNA THE BLOGGER

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.