OKTÓBER 10 |12

pondelok 5. novembra 2018Už je trápne začínať tieto články vetou - ale to ubehlo. Takže začnem inak. 

Október bol mesiac s veľkým M. 

Popravde neurobila som žiadne významné rozhodnutie, ktoré mi ovplyvnilo život. Ani som nedodržala diétu, takže sa nestal zázrak, žeby som schudla. Tento mesiac sa ale stále niečo dialo. Bolo to šialené.

Začnem tým, že mi začal naplno semester a dni, ktoré som nemala školu som strávila v práci. Okrem toho som nechcela mať život v ktorom som stereotypne dodržiavala režim : škola, práca, domov, preto som trávila voľný čas s najbližšími a s kamarátkami.

Oslávila som svoje 24 narodeniny. Veľkým prekvapením bola pre mňa torta, ktorú mu pripravila Anička. Nečakala som to a bola to vlastne prvá torta, ktorú som dostala po veľmi dlhej dobe. ( naposledy som oslavovala s tortou v 19tke).
 
Tento mesiac bolo úžasne počasie, takže som trávila na vzduchu najviac času ako som vedela. Okrem toho, že vzniklo veľa outfitových fotiek, ktoré budem postupne pridávať som bola s Mirkou na filme Zrodila sa hviezda. Pôvodne som mala ísť na premiéru, ale keďže mi to nedovolili pracovné povinnosti dopriali sme si tento filmový zážitok o pár dni neskôr. 


Táto koláž dokonalo vystihuje tie dni, kedy som v októbri upadla do stereotypu, ktorého som sa rýchlo chcela zbaviť. Na fotografii môžete vidieť jedlo, ktoré do jedálnička dámy, ktorá sa chce stravovať zdravo nepatrí. ( ešteže nie som taká dáma)  zatúlaná fotografia z prezentácie, keď som sa rozhodla, že jednoduchšie ako písanie prezentácie bude fotenie.   Aj tak mi je jasné, že sa k prepisovaniu poznámok z fotiek nedostanem. 

 No a na posledná fotka je taká typická z môjho homeofficu. Chloé ma stále podporuje.


V následujúcej koláži môžete vidieť, že ani v októbri do môjho šatníka neprenikli farby. Neviem možno je to pre niekoho nuda ale ja sa v podobných outfitoch cítim pohodlnejšie ako keď svietim. Aj keď nejaké farby by som do šatníka zaradiť chcela, preto zahajujem novembrovú farebnú výzvu! Viac o nej až keď si ju premyslím.

Na zvyšných fotkách vám ukážem pár momentiek z tohto mesiaca.  Napríklad mojich kamarátov, ktorí sa na káve venujú foteniu kávy, krásne jesenné listy a na záver vyrezávanie tekvice.

fashionparadis@gmail.com2 komentáre

  1. Máš hezké fotky :) přeji vše nejlepší (opožděně) :D doufám, že sis to co nejvíc užila :)

    MagicBeautyLife

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Dortík je moc pěknej! :-) Jinak také ti opožděně Veru přeji všechno nejlepší!

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.