PRCHAVÉ MOMENTY ŽIVOTA

streda 14. novembra 2018


Cítite to? 
Napriek tomu, že máme pred sebou ešte mesiac aj pol, rok sa pomaly blíži ku koncu. Jedine, čo k tomu môžem povedať je vďakabohu. 

Cítim, že potrebujem koniec tohto roka. Potrebujem nechať za sebou všetko to zlé, čo sa mi stalo, aby som mohla vykročiť vpred. Ťarcha minulosti je na mojich pleciach už príliš dlho a nový rok v dátume bude pre mňa znamenať pomyselný koniec a nový začiatok. A to som na nové začiatky nikdy neverila. Smiala som sa mojim kamarátkam, keď som im v diári našla poznámky na štýl - nový život, od dnes už len zdravo, začínam s jogou.
Jasne. Akokeby sme zo dňa na deň mohli predstierať, že sme niekto iný.

Minulosť zo seba nevymažeš.
Môžeš ju však nechať tam kde patrí. 
V minulosti. 

Tieto fotky vznikli v októbri počas jednej príjemnej prechádzky. Sú veselé a zachytili presne ten moment radosti v mojom srdci. Samozrejme ako všetko v živote aj toto bol moment, ktorý vyprchal a nahradil ho ďalší. 

Či už veselší alebo smutnejší teraz neprezradím.
fashionparadis@gmail.com

5 komentárov

 1. Fotky máš krásne, niekedy ľudia potrebujú nový začiatok - ku každému to príde inokedy. Ku mne tiež prišlo napríklad tento rok, a aj keď sa mi síce nepodarilo úplne všetko do detailu tak som sa aspoň okrajovo priblížila a budem sa snažiť dať si tie isté ciele a priblížiť sa k ním zasa viac a viac :) Držím palce

  Klaudia Duranova BLOG  / check my IG

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Bude lépe! :-)
  Ten pocit, že člověk občas potřebuje nějak jistou etapu ukončit znám, už to bude za chvilku. Fotky jsou krásné, moc ti to sluší. :-)
  Směj se!:-)

  Hlava v knihách

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mně by se konec roku hodil také, ale spíše kvůli první výplatě v práci :)
  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásné fotky. Taky se svým způsobem těším na konec roku, vždycky si říkám, že je to konec nějaké kapitoly a já můžu začít "od znovu", i když realita je jiná.. Nikdy to nijak nepocítím, že je nový rok a všechno je při starém.. Možná bych měla udělat nějakou radikální změnu, aby to nebyl zas takový stereotyp.. Super článek k zamyšlení...

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Fotky vypadají opravdu dobře :) musíme se dívat do budoucnosti a ne se zabývat minulostí, tu už stejně nezměníme

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.