RECENZIA: Odteraz žite v blahobyte

streda 28. novembra 2018


Pred dvadsiatimi rokmi bola Lisa Nicholsová slobodná matka závislá od sociálnej podpory a striedala jedno neperspektívne zamestnanie za druhým. Odvaha a odhodlanosť jej však pomohli prekonať porazenecké nastavenie mysle, negatívny postoj a zlé návyky, ktoré jej bránili v úspechu. Zaumienila si, že zmení svoj život, a to sa jej aj podarilo. Dnes sa má ako v bavlnke.
V knihe Odteraz žite v blahobyte poukazuje Lisa na štyri oblasti života, na ktoré sa treba zamerať, aby sme dosiahli úspech a žili podľa našich očakávaní. Ponúka mnoho rád a príkladov, ktoré nás krôčik po krôčiku posunú k vysnívanému životu. Prízvukuje, že blahobyt nie je privilégiom výnimočných. Práve naopak, dosiahnuť ho je oveľa jednoduchšie, ako si myslíme.


Motivačné knihy vám nezaistia dokonalý spokojný život. Môžu vás však motivovať k tomu, aby ste sa o neho začali snažiť. Tak to je aj v tejto knižke od Lisy Nicholsovej.

Knižka je napísaná veľmi ľudsky a pri jej čítaní nemáte pocit, že sa rozprávate s kamarátkou, ktorá vám chce pomôcť, aby ste začali žiť lepšie. Autorka sa s vami delí o jej skúsenosti z čias keď bola na tom naozaj finančne zle. Perspektívne zamestnanie bolo nedosiahnuteľne a nejakým spôsobom sa musela dostať z toho dna.

Kniha obsahuje šesť kapitol a každá jedna je podrobne rozpísaná a snaží sa vám ukázať krôčik po krôčiku čaro toho ako zbohatnúť.

A tak sa rozhodla pre razantnú zmenu životného štýlu a táto kniha vám prezradí ako sa dokázala z toho celého dostať. Pretože v blahobyte môže žiť naozaj každý. Stačí chcieť a ísť si za tým. Pretože len kniha vám nezaručí spokojný život. Ale môže vás nakopnúť a myslím, že táto kniha má veľký potenciál dokázať to.

Viac sa dozviete v knihe, ktorú si môžete zakúpiť tu.

Zverejnenie komentára

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.