OUTFIT - Retro šaty, ktoré si získali moje srdce

sobota 1. decembra 2018Vždy som chcela mať nejaké retro šaty, ktoré by som mohla nosiť aj v bežný deň.  Svoju slabosť pre šaty som už spomínala v tomto článku a moja nová posadnutosť pokračuje.

Mám silnú potrebu triediť si svoj šatník a možno za to môže aj to, že sa na mňa nalepilo pár kíl navyše. Nie je to žiadna tragédia ale svoje bežné XS som musela vymeniť za S a M veľkosť a celkovo sa teraz cítim pohodlnejšie vo väčších a voľnejších veciach. Tieto šaty vo mne evokujú niečo, čo mi v šatníku chýbalo. Sú veľmi ženské a jemné a elegantné ale napriek tomu úplne ideálne na denné nosenie. Až mi je trochu ľúto, že teplá jeseň odišla a nevadí. Zaspomínajme na tie krásne teplé jesenné dní a tešme sa na zimu a Vianoce. 

Ak vás zaujíma odkiaľ sú šaty odkaz nájdete na mojom instagrame a ak ma tam ešte nesledujete spravíte mi veľkú radosť ak to napravíte.fashionparadis@gmail.com

1 komentár

  1. Nemám slov!! Ty šaty ti neskutečně sluší :) ony samy jsou krásné. I když se jedná o jednoduchý střih, tak mají kouzlo :)


    Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.