VEĽMI NEŽENSKÝ OVERAL

piatok 4. októbra 2019


Muži a ženy majú rozdielne názory na módu. Na to som si už zvykla. Ale Tomášov postoj k tomuto overalu ma prekvapil. Začneme pekne od začiatku. 

Keď som si tento kanárikovo-žltý overal nadšene priniesla domov štastne som ho ukázala Tomášovi. Chcela som sa totiž pochváliť, čo pekné som si kúpila. Väčšinou mi na to povie, že sa v tom nevyzná, že mu je to jedno alebo, že sa mu to páči. No tentokrát prišla naozaj nečakaná odpoveď - vyzerá to nejako neforemne. 

Nechala som to tak. Už mi niektoré veci ofrflal s tým, že vyzerajú divne a neskôr sa mu zapáčili. No s týmto overalom to bolo iné. Krátko po tom ako sme došli na Železnú studienku Tomáško sa na mňa zapozeral a ja som ho samozrejme vyzvala nech mi povie, čo sa mu nepáči. A bol to práve overal. "Vieš v tomto máš veľmi neženskú a neforemnú postavu," vyhlásil spokojne so svojimi pozorovacími schopnosťami. Tuším ma prirovnal aj k valcu ale nie som si istá a nebudeme mu krivdiť.

Musím uznať, že Tomáš mal pravdu. Overal pôsobil neforemne ale na moju obhajobu cítila som sa v ňom super. Ako taký žltý Tweety pekne v pohodlí. 1 komentár

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.