Samantha Youngová - Hrdina

pondelok 25. júla 2016

Autor : Samantha Youngová
Vydavateľstvo
:IKAR
Rok vydania : 2016
Romantika : áno 4/5
Napätie : áno 4 /5
Akcia: občas  3/5
Humor :  áno 4/5
Žáner :román, erotický román 


Samanthe Youngovej vyšla nová kniha v slovenčine. Hurá! Hurá! Hurá! Ale pozor tento krát je to niečo iné ako sme u nej zvyknutí. Alebo žeby nie???


Alexa príde o prácu a zamestná ju človek vďaka, ktorému svoju pracú stratí. Caine Carraway, ktorí Alexu otvorene nenávidí. Podľa neho mu Alexa zničila život.

Na rovinu vám poviem, že ak máte radi knihy od Samanthy bude sa vám páčiť aj tento titul. Samantha sa jednoducho nezaprie a kniha je písaná jej svojským rukopisom, ktorý už poznáme a na ktorý sme zvyknutí. Na jednej strane to môže byť pozitívne, pretože autorka nás nesklame a dostane to čo očakávame. Pre mňa to však bolo trošku sklamanie.

Čakala som, že keď sa autorka pustí do kvázi novej série zmení aj trochu štýl akým píše. Netrvalo dlho a mala som pocit, že čítam ďalšie pokračovanie jej série Dublin Street. Aj dejová línia sa veľmi podobala na jej predošlé romány. A to je škoda, autorka nás neprekvapí ničím novým. Napriek tomu oceňujem jej štýl. Je písaná sviežo, humorne a naozaj v nej nenájdeme hluché miesta.

Aké sú teda postavy tohto knižného diela? Alexa je typická hrdinka novodobých romancí. Emancipovaná, silná žena, ktorá zvláda všetko bez chlapa. Caine je úspešný mladý muž z ktorého majú všetci rešpekt. Má povesť lámača ženských srdc a nemá problém sa s priateľkou rozísť odkazom, ktorý jej zanechá jeho asistentka. Alexa vie aké je nebezpečné zapliesť sa s mužom ako Caine. Napriek tomu slovo dalo slovo a príťažlivosť medzi týmto paríkom na seba nenechá dlho čakať.

Caine sa bráni vzťahu a Alexa je presvedčená, že to bude dobre. Užíva si čo jej Caine ponúka a snaží sa udržať nad vecou. Že ste to už niekde čítali? Áno je to možné. Dokonca je možné, že ste to už aj zažili.

Je to typický príbeh nie len z červených knižníc ale aj zo života. Ženy budú vždy chcieť meniť zlých chlapcov na dobrých. Či sa to podarí Alexe si prečítajte už samé. Myslím, že táto kniha je ideálne letné čítanie kedy vás nezaujíma nič iné, iba relax.1 komentár

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.