KATE EBERLENOVA - KDE SI ? ( recenzia )

utorok 7. februára 2017


Autor : Kate Eberlenova
Vydavateľstvo
: Ikar
Rok vydania : 2017
Žáner: romantický román

Tento príbeh som si so sebou zobrala na cestu do Tatier. A bola som rada, pretože som nemusela vo vlaku počúvať rozhovory cudzích ľudí. Poznáte to. Nechcete ich počúvať ale počúvate. Našťastie bol tu tento príbeh. 

Príbeh je o Tess a Gusovi. Tess a Gus sa prvý krát stretnú v Taliansku ale je to len také náhodné stretnutie, ktoré nič neznamená. Potom sa obaja vrátia do Anglicka a ich cesty sa opäť pár krát prepletú ale k bližšiemu spoznaniu stále neprichádza. 

Celá knižka začína tak nejako smutne a ponuro. Tess a Gus si prechádzajú  ťažkým životným obdobím obaja stratili dôležité osoby vo svojom živote. Ale príbeh pokračuje ďalej a my môžeme pozorovať ako plynú ich životy. Obaja zažívajú svetlé ale aj tmavé chvíľky, jedným slovom je to život.  Toto sa mi na knižke naozaj páčilo. Je to romantický príbeh ale má prvky bežného života. Čo je veľké plus, pretože ja nie som veľmi na tie presladené zidealizované romány vďaka, ktorým majú niektoré ženy skreslený pohľad na realitu. Ale to už odbieham od témy. 

Už samotný citát na obálke knihy – Čo ak človek, ktorého hľadáte, stojí hneď vedľa vás a vy o tom ani neviete? Napovedá ako bude celý príbeh pokračovať. Preto túto časť preskočíme.
Kniha Kde si ? je nabitá emóciami a neuveriteľne veľkým počtom problémov , ktoré k životu jednoducho patria.  Ako iste vieme život nie je prechádzka ružovou záhradou. V tomto príbehu sa rieši veľmi veľa ľudských osudov, príbehov, nespravodlivosti a tak ďalej.
Myslím, že ak vás už nebaví čítať knihy na ktoré si po pár týždňoch ani nespomeniete, tak tento príbeh vás určite zaujme.

Ak vás kniha zaujala môžete si ju objednať tu

Zverejnenie komentára

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.